Hlavní navigace

Převod s.r.o. - daň

  • (neregistrovaný) 109.80.214.---

    9. 4. 2013 9:06

    Společník - jediný převádí s.r.o. na nového společníka.Bude někdo z nich danit majetek s.r.o.jako při prodeji? Kdo má prosím zkušenost.Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 4. 2013 15:45

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: převod s.r.o. - daň
      Smlouva o prodeji obchodního podílu, pokud vlastní déle než 5 let je od daně osvobozeno, jinak ostatní příjem- § 10, výdajem je nabývací podílu v s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).