Hlavní navigace

Pracovní smlouva

  • (neregistrovaný) 80.95.102.---

    9. 4. 2013 10:15

    dobrý den,
    je prosím výpovědní doba závislá na ujednání ve smlouvě a nebo je ze zákona vždy 2 měsíce? děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 4. 2013 10:19

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: pracovní smlouva
      § 51 zákoníku práce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).