Hlavní navigace

Prosím mzdové

• (neregistrovaný) 213.151.77.---

9. 4. 2013 21:49

dobrý den, prosím prosím o radu, zpracovávám druhý měsíc mzdu zaměstnanci, první měsíc jsem musela upravit průměr pro náhrady a měsíční průměr na hodiny výpočtem - hrubá mzda: počet hodin v měsíci např. 11000/168 tyto částky jsem dosadila na měsíční hod.průměr a průměr pro náhrady (nastoupilo se v únoru-žádný předchozí průměr nebyl) teď dělám mzdy za březen a vyskočí mi v programu jiný hod.průměr a jiný průměr pro náhrady, než si program po čtvrtletí přepočítá průměry budu prosím postupovat stejným způsobem jako předchozí měsíc a upravím si průměry pro náhrady a měsíční průměr na hodiny stejným výpočtem (hm/počet hodin v měsíci březnu) a ta částka co mi vyjde tu tam zapíšu.

moc děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 4. 2013 22:13

Kara (neregistrovaný) 80.90.128.---

Re: prosím mzdové
      Pravděpodobný hodinový průměr, který byl použitý v únoru, použijete po zbytek čtvrtletí, tzn. i v březnu.

• 9. 4. 2013 23:05

ifa (neregistrovaný) 213.151.77.---

a jaký bude prosím výpočet průměru pro náhrady? také stejná částka jako vyjde v pravděpodobném hodinovém průměru?
      moc děkuju omlouvám se

• 11. 4. 2013 18:18

Kara (neregistrovaný) 80.90.128.---

Tento hodinový průměr (v tomto případě pravděpodobný) se používá pro všechny výpočty náhrad (za nemoc, návštěva lékaře, dovolená apod.).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).