Hlavní navigace

Vklad osobního auta do podnikání

  • (neregistrovaný) 88.103.113.---

    10. 4. 2013 11:45

    podnikající fyzická osoba, může vložit z osobního užívání auto do obchodního majetku? Vím, že vložit může, ale může vložit bez toho aniž by si ho sama prodala, bez hodnoty? Auto už má 10 let starý.
    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 4. 2013 21:05

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: Vklad osobního auta do podnikání
      Vložit může, za cenu dle odhadu- §29 ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).