Hlavní navigace

Vyst.faktura do JČS

  • (neregistrovaný) 194.228.32.---

    10. 4. 2013 14:35

    Dobrý den,

    budu vystavovat fakturu spedičním firmám z Francie, první z CZ-F, druhá přeprava F-I a I-F. Budu to vystavovat bez DPH, reverse charge?
    Nemám program s angl. fakturou. Nemáte někdo vzor a větu, která tam musí být uvedena - odkaz na směrnici čl. EU.

    Děkuji za rady.
    Pokud máte možnost mi poslat vzor mailem tak na
    kuchsar@seznam.cz

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 4. 2013 15:07

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: vyst.faktura do JČS
      bez DPH dle §9 odst. 1 ZDPH
      ing. Běhounek uvádí, že v angličtině stačí pouze věta "reverse charge" (recipročně k větě "daň odvede zákazník"), žádný odkaz na směrnici EU se neuvádí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).