Hlavní navigace

Přenesení daňové povinnosti

  • (neregistrovaný) 164.215.124.---

    11. 4. 2013 8:21

    Dobrý den, od 01.04. se při přenesení daň.povinnosti uvádí na faktuře text "daň odvede zákazník", že? Je to chyba, když uvedu původní text dle § 92........?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 4. 2013 8:26

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: přenesení daňové povinnosti
      1/ od 1.1.
      2/ na doklad můžete psát navíc co chcete
      3/ ano, je chyba, když chybí "daň odvede zákazník", ale nejedná se kvůli tomu o neplatný doklad. Rozhodně to na doklady od teď pište!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).