Hlavní navigace

Bezúročná půjčka zaměstnanci

  • (neregistrovaný) 94.113.122.---

    11. 4. 2013 11:22

    Dobrý den,
    může s.r.o. půjčit bezúročně nějaké peníze? prosim podle obč.zákoníku §657 a 658 může, podle kterého § a jakého zákona musí ještě postupovat?
    děkuji za názory

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 4. 2013 12:02

      jana m. (neregistrovaný) 94.113.122.---

      Re: bezúročná půjčka zaměstnanci
      moc děkuji, takže dopad to má pouze na zaměstnance jako fyzickou osobu.

    • 11. 4. 2013 13:19

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: bezúročná půjčka zaměstnanci
      zaměstnavatel mu musí "úrok" přidanit ve mzdě, pokud se "nevleze"

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).