Hlavní navigace

Přefakturace službe ze třetí země - URGE

  • (neregistrovaný) 46.13.237.---

    11. 4. 2013 12:56

    Dobrý den,budeme zajistovat účasti na veletrhu ve třetí zemi. Budeme fakturovat vše položkově...a nevím jak s DPH. Vše se uskuteční ve třetí zemi. Prosím jak s tím?

    - ubytování - snížená DPH nebo bez?
    - Letenky, víza - dle §70 bez DPH i když fakturujeme za více
    - další služby (nákup repre,transfery nakoupene ve třetí zemi) - bez DPH????

    Prosím i o §.
    Nevím jak zda §10 nebo 89 - ale nejsme cestovní kancelář.
    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 4. 2013 13:30

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Přefakturace službe ze třetí země -
      pokud budete tyto služby na někoho fakturovat, pak ř. 26 bez daně a žádné hlášení

    • 11. 4. 2013 13:42

      LJ (neregistrovaný) 46.13.237.---

      Re: Přefakturace službe ze třetí země -
      Dobře. A když účtuji i za různé vybavení stánku a tak. Tak k tomu pokud to položky dávám DPH nebo ne. A když bych to fakturovala celkem jednou částkou...a nic nerozdělovala pak to bude jak?

    • 11. 4. 2013 14:23

      LJ (neregistrovaný) 46.13.237.---

      Re: Přefakturace službe ze třetí země -
      a ještě jaký § mám uvést, že je to bez DPH????... podle §10???
      ty letenky a víza dle §70

      a ty ostatní služby - tam bych danila - je to OK..nebo to mám posuzovat jinak?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).