Hlavní navigace

Paušál na dopravu u s.r.o.?

  • (neregistrovaný) 90.183.68.---

    12. 4. 2013 8:54

    Dobrý den,
    paušál na dopravu se může uplatnit jen u fyzické osoby nebo i u právnické s.r.o.? O jaký § prosím jde?
    Děkuji vám

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 4. 2013 12:46

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Paušál na dopravu u s.r.o.?
      může i s.r.o. - §24 odst. 2 písm. zt) ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).