Hlavní navigace

DPH ve 20% je to chyba?

  • (neregistrovaný) 62.209.208.---

    12. 4. 2013 10:46

    Mám přijatou fakturu vystavenou 31.12 2012
    zdanitelné plnění 31.12.2012
    úhrada leden 2013
    faktura je na připojení k internetu za období 1.1.2013 - 30.6.2013
    s 20% DPH
    Podle mě, by měla být vystavená v lednu 2013 s 21%
    Prosím zkušenější a děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 4. 2013 11:00

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: DPH ve 20% je to chyba?
      lze i takto dle §21 odst. 4 Při poskytnutí služby se zdanitelné plnění považuje za uskutečněné
      a) dnem jejího poskytnutí nebo dnem vystavení daňového dokladu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).