Hlavní navigace

Pronájem nehmot maj. §9? JirkaZ i další

  • 78.102.176.---

    12. 4. 2013 10:57

    Prosím, může fyzická osoba pronajímat nehmotný majetek podle §9 zákona o dani z příjmů? V ZDP §9 se říká, že do §9 se zahrnou příjmy z pronájmu nemovitostí, bytů a movitých věcí. O nehmotném maj. se tam nemluví.

    Tímto dotazem částečně navazuji na JirkuZ v diskuzi http://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=1066292
    ale ptám se obecně, protože mě problematika zaujala :-)

    Děkuju předem za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 4. 2013 11:09

      HankaV. (neregistrovaný) 90.176.234.---

      Re: Pronájem nehmot maj. §9? JirkaZ i d
      Přemýšlela jsem o tom takto - pokud pronajímám nějaký nehm.majetek, napři software, tak to asi nejde bez ŽL. A pokud by musel být ŽL, tak už je to §7.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).