Hlavní navigace

FV prodej zboží do EU - věta?

  • (neregistrovaný) 194.228.11.---

    12. 4. 2013 11:16

    S.r.o. prodej zboží - příjemce plátce SK. Faktura vydaná bez DPH, je potřeba uvést nějakou větu, že plnění je osvodozeno od DPH dle §.....?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 4. 2013 11:27

      alca64 (neregistrovaný) 90.183.64.---

      Re: FV prodej zboží do EU - věta?
      Dodání zboží je osvobozeno od DPH v souladu se zákonem o DPH 238/2004 § 64.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).