Hlavní navigace

Mzdy-prosím

  • (neregistrovaný) 213.151.77.---

    13. 4. 2013 23:02

    dobrý den, můžu prosím prosím poprosit o radu? když se odhlašuje zaměstnanec na oznámení nástupu do zaměstnání v tiskopisu mi program vygeneruje jen jméno, datum narození zaměstnance a jeho rodné číslo. prosím adresa se neuvádí?

    dále prosím když ukončujeme pracovní poměr ve zkušební době, můžeme napsat rozvázání pracovního poměru?

    děkuji moc za rady

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 4. 2013 23:14

      Kara (neregistrovaný) 80.90.128.---

      Re: mzdy-prosím
      Při odhlašování se bydliště uvádět nemusí.
      Druhé otázce nerozumím. Jestliže chce zaměstnavatel zrušit zaměstnanci pracovní poměr ve zkušební době, tak mu o tom zrušení pochopitelně musí napsat.

    • 13. 4. 2013 23:43

      wta (neregistrovaný) 213.151.77.---

      Re: mzdy-prosím
      Myslela jsem jako jestli se ta písemnost jmenuje přesně zrušení pracovního poměru (vím, že se to nemůže napsat jako výpověď, protože by byla dvouměsíční výpovědní lhůta) moc moc díky

    • 14. 4. 2013 10:10

      Kara (neregistrovaný) 80.90.128.---

      Re: mzdy-prosím
      Ano, zrušení pracovního poměru ve zkušební době, viz Zákoník práce § 66.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).