Hlavní navigace

Faktura vydaná

  • (neregistrovaný) 94.242.73.---

    15. 4. 2013 13:30

    Dobrý den,
    mám dotaz, posíláme zboží na Ukrajinu osobě neregistrované k dani (fyzické osobě), my jsme plátci daně, budeme fakturu vystavovat s DPH nebo bez DPH? Případně, kde to najdu v zákoně. Děkuji za upřesnění.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 4. 2013 13:45

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Faktura vydaná
      můžete fakturovat bez DPH dle §66 (musíte mít vývozní JSD) nebo s DPH dle §84 a fyzické osobě DPH vrátíte nebo 3. možností je fakturace s DPH bez vrácení

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).