Hlavní navigace

Příloha k žádosti o PPM a VD

  • (neregistrovaný) 195.22.55.---

    16. 4. 2013 9:13

    Dobré dopoledne, vyplňuji přílohu k žádosti o PPM a zasekla jsem se u vyloučených dob. Zam-kyně měla OČR na celkem 11 dní. A teď nevím, zda ve vyloučených dobách bude 9 nebo 11 dní? Když dle 187/2006 §18 odst. 7c) se započítávají kalendářní dny, po které byla VYPLACENA OČR - ale ty 2 dny už zaplacené nemá, tak si nejsem jistá, zda je mám v žádosti uvést? Prosím o zodpovězení. Děkuji. Katka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 4. 2013 10:53

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: Příloha k žádosti o PPM a VD
      Patří do VD v RO pro účely NP ( celá doba OČR i kdyby první a poslední den část směny odpracovala - výklad ing.Ženíšková k § 18)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).