Hlavní navigace

FA do třetí země

  • (neregistrovaný) 213.226.255.---

    17. 4. 2013 7:43

    Dobrý den, mohla bych poprosit o informaci, jak zaúčtovat tento případ? Vystavili jsme FA, kde je jako kupující uveden český plátce, ale místo dodání je třetí země. Tudíž je FA dle § 66 bez DPH. Jenomže v době, kdy se vystavovala záloha, byly jiné dodací podmínky a počítalo se s DPH. Proto, po úhradě zálohy, jsme vystavili DD. Prosím o radu, jak konečnou FA zaúčtovat tak, aby v ní byl zohledněný DD a vrácení DPH. Jakým kurzem má být FA zaúčtována, ke dni DUZP a nebo cel.kurzem? A jakým kurzem máme si zpět nárokovat DPH? Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).