Hlavní navigace

Sleva na manželku

  • (neregistrovaný) 90.179.152.---

    18. 4. 2013 8:46

    Dobrý den,
    mohu si uplatnit slevu na manželku dle §35ba, když je v důchodu a pobírá jen důchod????

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 4. 2013 8:50

      jasná. (neregistrovaný) 81.30.251.---

      Re: sleva na manželku
      Pokud by důchod nečinil za kaledářní rok více než 68 000,-Kč, pak ano.

    • 18. 4. 2013 8:52

      zzačátečník (neregistrovaný) 90.179.152.---

      Děkuji moc oběma za odpověď
      >>Dobrý den,
      >>mohu si uplatnit slevu na manželku dle §35ba, když je
      >>v důchodu a pobírá jen důchod????
      >
      >Pokud by důchod nečinil za kaledářní rok více než 68
      >000,-Kč, pak ano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).