Hlavní navigace

Přefakturace pojištění

  • (neregistrovaný) 212.47.10.---

    18. 4. 2013 8:56

    Dobrý den, prosím o názory. Zprostředkováváme cestovní pojištění, prodáváme ho za stejnou cenu za jakou nakoupíme. Máme toto pojištění uvádět v daňovém přiznání na řádek 50 nebo do přiznání vůbec nepůjde? Děkuji Katka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 4. 2013 9:12

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Přefakturace pojištění
      § 55 do přiznání ř. 50, pak výpočet krátícího koeficientu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).