Hlavní navigace

Zaměstnávání OZP

  • (neregistrovaný) 90.177.103.---

    19. 4. 2013 9:32

    Dobrý den, může mi někdo vysvětlit §81 zákona o zaměstnan., zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci v pracovním poměru?
    Započítávají se zde pracovní pozice na HPP, nebo pokud jsme během roku měly na jedné pozici zaměstnance A do 30.6. a zaměstnance B od 1.7. se toto počítá jako 2 zaměstnanci? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 4. 2013 11:13

      ij (neregistrovaný) 90.179.112.---

      Re: Zaměstnávání OZP
      Nakoukněte §15 vyhl. č. 518/2004 Sb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).