Hlavní navigace

Účtování vín

  • (neregistrovaný) 213.226.255.---

    19. 4. 2013 14:20

    Dobrý den, mohla bych poprosit, zda vína můžeme zaúčtovat do daň. nákladů a nárokovat si DPH? Částka za jednu lahev je nižší jak 500,-Kč, máme více kusů lahví. Děkuju.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 4. 2013 15:04

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Účtování vín
      Můžete, pokud opatříte láhve "logem"
      §25t) výdaje na reprezentaci, kterými jsou zejména výdaje na pohoštění, občerstvení a dary. Za dar se nepovažuje reklamní nebo propagační předmět, který je opatřen obchodní firmou nebo ochrannou známkou poskytovatele tohoto předmětu nebo názvem propagovaného zboží nebo služby, jehož hodnota bez daně z přidané hodnoty nepřesahuje 500 Kč a který není s výjimkou tichého vína předmětem spotřební daně,

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).