Hlavní navigace

Souhrnné hlášení

  • (neregistrovaný) 89.24.12.---

    20. 4. 2013 11:05

    Dobrý den,dělám to poprvé.
    Jsou čtvrtletní plátci DPH a v lednu bylo dodáno zboží na Slovensko pro plátce.Dělám souhr.hlášení v EPU,ale čtvrtletí: 1 mi nebere pokud dám kód: 0.
    Musím dát měsíc 1 ? (faktura je z ledna).
    Není povinnost pro čtvrtletní plátce dělat souhrnné hlášení měsíčně?Díky za info

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 4. 2013 12:20

      HP (neregistrovaný) 77.92.222.---

      Re: Souhrnné hlášení
      §102 odst.5 zákona o DPH
      Souhrnné hlášení podáváte měsíčně!
      http://cds.mfcr.cz/cps/rde/xchg/cds/xsl/legislativa_metodika_9962.html?year=0

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).