Hlavní navigace

Dph řádek 26?

  • (neregistrovaný) 78.45.63.---

    21. 4. 2013 23:02

    Dobrý večer
    Vystavila jsem fakturu za stavební práce-službu- která byla provedena v SK
    my jsme plátci dph a Slováci jsou také plátci dph
    já jsem vystavila fakturu s cenou základ daně
    kde bude v daňovém přiznání tato položka
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 4. 2013 23:02

      iva. (neregistrovaný) 78.45.63.---

      Re: dph řádek 26?
      >Dobrý večer
      >Vystavila jsem fakturu za stavební práce-službu- která
      >byla provedena v SK
      >my jsme plátci dph a Slováci jsou také plátci dph
      >já jsem vystavila fakturu s cenou základ daně
      >kde bude v daňovém přiznání tato položka
      >Děkuji
      >opravuji v přiznán DPH

    • 22. 4. 2013 8:51

      iva. (neregistrovaný) 78.45.63.---

      Re: dph řádek 26?
      tak tedy nebudu podávat souhrnné hlášení a na řádku 26 bude základ daně ?
      nejsem si jistí jestli řádek 21 nebo 26
      faktura je vydaná za stavební sdk práce které byly prováděny na budově v SK pro plátce SK

      děkuji za odpověď

    • 22. 4. 2013 8:58

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: dph řádek 26?
      do ř. 21 se uvádí služby dle §9 ost. 1, u vás jde o služby dle §10,
      žádné SH

    • 22. 4. 2013 9:16

      iva. (neregistrovaný) 78.45.63.---

      Re: děkuji
      >>>>>Dobrý večer
      >>>>>Vystavila jsem fakturu za stavební práce-službu-
      >>>>>která
      >>>>>byla provedena v SK
      >>>>>my jsme plátci dph a Slováci jsou také plátci dph
      >>>>>já jsem vystavila fakturu s cenou základ daně
      >>>>>kde bude v daňovém přiznání tato položka
      >>>>>Děkuji
      >>>>>opravuji v přiznán DPH
      >>>ano ř. 26
      >>tak tedy nebudu podávat souhrnné hlášení a na řádku
      >>26
      >>bude základ daně ?
      >>nejsem si jistí jestli řádek 21 nebo 26
      >>faktura je vydaná za stavební sdk práce které byly
      >>prováděny na budově v SK pro plátce SK
      >>
      >>děkuji za odpověď
      >do ř. 21 se uvádí služby dle §9 ost. 1, u vás jde o
      >služby dle §10,
      >žádné SH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).