Hlavní navigace

Auto a DPH

  • (neregistrovaný) 89.190.52.---

    22. 4. 2013 8:46

    Dobrý den, mám dotaz OSVČ koupil auto s odpočet dph. Nyní prodává, ale je to osvobozené (vývoz do třetí země). chci se jenom zeptat, zda třeba nemusí to dph co si uplatnil vracet?
    díky za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 4. 2013 9:00

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: auto a DPH
      nemusí, pokud splní podmínky pro osvobození vývozu dle §66 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).