Hlavní navigace

Doprava z EU

  • (neregistrovaný) 89.31.42.---

    22. 4. 2013 9:36

    Dobrý den, nechali jsme si dovézt z Polska zboží externím dopravcem, polským plátcem DPH. Dostali jsme od něj doklad o zaplacení dopravy hotově v Kč, nevím, co s DPH, mám nárokovat a odvádět v rámci Revers Ch. a nebo nic? v každém případě na dokladu není věta o tom, že daň zaplatí odběratel. Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 4. 2013 9:50

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: doprava z EU
      pokud tam není uveena poslá DPH, tak určitě revers charge, ale pro nárok na odpočet potřebujete doklad s náležitostmi dle §29 odst. 1 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).