Hlavní navigace

Odevzdání DPH

  • (neregistrovaný) 213.211.62.---

    22. 4. 2013 17:40

    Dobrý den,

    moc prosím o informaci, zda podle daňového řádu můžeme odevzdat a zaplatit DPH o pět dnů později jak pětadvacátého aniž bychom byly nějak postiženi.
    !Klekl"nám PC a termím nestihneme.

    Mockrát děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 4. 2013 18:19

      eva bastiová (neregistrovaný) 85.135.31.---

      Re: odevzdání DPH
      5 pracovních dní po termínu je bez sankce...viz. daňový řád

    • 22. 4. 2013 18:46

      666 (neregistrovaný) 213.211.62.---

      Re: odevzdání DPH
      paní Evo, hledali jsme mezitím v daňovém řádu a našli jsme k našemu problému §250, je to tak?
      mnohokrát děkujeme a přejeme pěkný zbytek dne

    • 22. 4. 2013 20:43

      eva bastiová (neregistrovaný) 85.135.31.---

      Re: odevzdání DPH
      ano, našla jste správně §250 odst.1)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).