Hlavní navigace

Vedlejší SVČ-co uvádím do přehledu?

  • (neregistrovaný) 89.24.14.---

    22. 4. 2013 21:35

    Co uvádím do Přehledu pro OSSZ a VZP do základu daně? Příjmy mínus výdaje z podnikání (vedlejší SVČ-rodičovská dovolená) nebo daňový základ po přičtení příjmu ze zaměstnání? V příjmech ze zaměstnání je pár dní dovolené a přijem z DOPP do 10tis. Ten je přeci osvobozen od platby ZP a SP?

    Dílčí základ: 14520kč
    Příjmy od zaměstnavatelů: 18319kč
    Úhrn povinného pojistného: 789kč
    Dílčí základ daně §6: 19108kč
    Základ daně: 33628kč

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 4. 2013 22:11

      v.e.n.d.y.

      Re: vedlejší SVČ-co uvádím do přehledu?
      Příjem ze zaměstnání do Přehledů na SP a ZP nepatří, jen to, co jste vydělal podnikáním. Stáhněte si šablonu DP + přehledů tady nahoře a vyplňujte tam, pomůže Vám to....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).