Hlavní navigace

§42 odst. 5

  • (neregistrovaný) 88.103.63.---

    24. 4. 2013 0:18

    Dobrý den,
    prosím o radu. Může dodavatel vystavit opravný daňový doklad k původní faktuře starší 3 let?? Dodavatel nám poslal takovýto dobropis, kde není zohledněno dph, odkázal se na §42 odst. 5. Ale dle tohoto odstavce nelze provést, jak opravu daně, tak ani opravu základu daně, tak nevím, jestli je vlastně správně, že nám vůbec takovýto opravný daňový doklad vystavili.
    Máte prosím někdo s tímto zkušenost??

    Moc děkuju za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).