Hlavní navigace

Převedení na jinou práci

  • (neregistrovaný) 89.31.162.---

    26. 4. 2013 9:35

    Zaměstnankyně má ve smlouvě uvedenou prac. činnost - administrativní pracovnice. Pracuje jako - fakturantka. Může ji zaměstnavatel BEZ JEJÍHO SOUHLASU převést na jinou práci - asistentka obchodních manažerů.???

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 4. 2013 9:41

      jasná. (neregistrovaný) 81.30.251.---

      Re: převedení na jinou práci
      § 41 ZP, v ostatních případech pouze se souhlasem zaměstnance.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).