Hlavní navigace

DPH přes DS

  • (neregistrovaný) 88.100.9.---

    30. 4. 2013 7:07

    Když posílám Přiznání k DPH přes DS včetně Výpisu z evidence u PDP musím k tomu ještě dodatečně donést na FÚ Potvrzení? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 4. 2013 7:15

      Lenice2310 (neregistrovaný) 81.200.48.---

      Re: DPH přes DS
      http://cds.mfcr.cz/cps/rde/xbcr/cds/Pokyn_D-349.pdf

      § 72
      (1) Přihlášku k registraci, řádné daňové tvrzení
      nebo dodatečné daňové tvrzení lze podat jen na tiskopise
      vydaném Ministerstvem financí nebo na tiskovém
      výstupu z počítačové tiskárny, který má údaje, obsah
      i uspořádání údajů shodné s tímto tiskopisem.
      (2) V tiskopisech a v nich vyznačených přílohách,
      které jsou součástí podání, lze požadovat pouze údaje
      nezbytné pro správu daní.
      (3) Podání podle odstavce 1 lze učinit i datovou
      zprávou ve formátu a struktuře zveřejněné správcem
      daně odeslané způsobem uvedeným v § 71 odst. 1
      nebo 3.

    • 30. 4. 2013 7:24

      Hanah (neregistrovaný) 90.180.186.---

      Re: DPH přes DS
      pokud posíláte přes DS potvrzení na fin. úřad nepředkládáte.

    • 30. 4. 2013 7:50

      LenaY (neregistrovaný) 88.100.9.---

      Re: DPH přes DS
      No právě, to jsem si také myslela. Jenže včera mi volala paní s FÚ, že jí ještě chybí to Potvrzení, tak jsem z toho jelen. Přes EPO + Potvrzení, to ano. Ale přes DS?

    • 30. 4. 2013 12:09

      pseudonym (neregistrovaný) 94.199.90.---

      Re: DPH přes DS
      Pokud jste poslala správný XML soubor přes DS, musí to stačit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).