Hlavní navigace

Poplatky a DPH

  • (neregistrovaný) 85.71.130.---

    6. 5. 2013 10:23

    Fakturuji poplatek T1 (celní poplatek za zboží - samostatně -normálně se fakturuje spolu s přepravou). Je správně jej fakturovat bez DPH ? Děkuji za odpověĎ

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 5. 2013 12:40

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: poplatky a DPH
      pokud souvisí s dovozem dle §69 ZDPH, fakturujete jako osvobozené plnění bez DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).