Hlavní navigace

Kde zjistím hodinu narození

• (neregistrovaný) 89.177.80.---

16. 5. 2013 22:56

Dobrý den,kde zjistím hodinu svého narození,když porodnice , v níž jsem se narodila již neexistuje? Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 5. 2013 23:27

Iva4 (neregistrovaný) 195.22.51.---

Re: kde zjistím hodinu narození
      Jejda, který paragraf jsem prošvihla, finanční úřad už požaduje i tato data, já myslela, že stačí nahlásit do konce března pouze používaná čísla účtů, o hodině narození jsem se nedočetla. Ještě že tento blog existuje.

• 16. 5. 2013 23:28

Helen (neregistrovaný) 78.80.56.---

http://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=767619

• 17. 5. 2013 7:39

katka1 (neregistrovaný) 90.179.152.---

Manžel to zjistil u svého praktického lékaře. Měl to napsané k kartě.

• 17. 5. 2013 11:08

Kara (neregistrovaný) 95.82.152.---

Zkuste u obvoďáka. Pokud to nebude napsáno v kartě, tak na matrice ve městě, kde byla porodnice. Tam musíte dát písemnou žádost a rodný list a zaplatit poplatek, myslím 50 Kč. Ale ani tam to nemusí být. Manžel se narodil v Brně na Obilňáku (před 50ti lety). V porodnici ten údaj neměli, doktorka v kartě také ne a z matriky taky přišla odpověď, že údaj o času narození není uvedený. Rodiče už nežijí, takže už se to asi nedozvíme. Možná se vyptávat, jestli si něco nepamatuje někdo ze starých příbuzných.

• 17. 5. 2013 11:16

xy5

přesný čas narození, se dle mého názoru, sleduje lidmi až v posledních letech (dřív se určitě sledoval také, ale lidi to až tak nezajímalo)
      pokud si pamatuji, když jsem rodila já obě děti, tak jsem byla ráda, že jsem odrodila a dítě je zdravé a nevím jak ostatním, ale mně nějaký čas mohl být ukradený, dětem jsem tedy sdělila přibližný čas plus mínus nějaké minuty (rodila jsem ještě před revolucí)
      a pochybuji, že obv. lékař má přesný čas narození, protože to by muselo projít tolika zápisy, že už tam může být také čas nesprávný
      teď, když je u porodu otec dítěte, tak má čas sledovat hodiny a může si to zapsat

• 1. 11. 2013 8:44

LenkaX (neregistrovaný) 90.183.69.---

Já zjistila přesný čas svého narození na matrice.Kamarátka tam byla na brigádě a mrkla se mi na to v archivu matriky.Maminka má si letmo pamatovala čas 13:00,ale bylo to ve 13:30 a to už ve výpočtu horoskopu hrálo roli v ascendentu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).