Hlavní navigace

Fakturace na Slovensko

  • (neregistrovaný) 78.156.147.---

    20. 5. 2013 17:04

    Dobrý den, chtěla bych poradit, jak vystavit fa na firmu na Slovensko. Jedná se o fakturování služeb za pořádání semináře. Seminář se uskutečnil na území ČR. Budu fakturovat bez DPH, nebo uplatním tzv. přenesenou daň.povinnost/ reverse charge/, nebo vystavím fa i s DPH, které odvede naše firma? Slovenská firma má IČO DPH SK....
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 5. 2013 8:10

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Fakturace na Slovensko
      "Jedná se o fakturování služeb za pořádání semináře" - §9 bez DPH.
      Pokud by však šlo o vstupné na Vámi pořadaný seminář , tak §10b s českou DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).