Hlavní navigace

Náhrada mzdy

  • (neregistrovaný) 193.179.124.---

    27. 5. 2013 8:21

    Dobrý den, prosím o radu:
    Má zaměstnanec nárok na náhradu mzdy pokud dělá instruktora pro děti ze zákl. školy? Zaměstnanec chce uvolnit na vodácký kurz, který pořádá zákl. škola, potvrzení ze školy přinesl.
    V ZP není jasně uvedeno § 203 odst. 2 písm. h) zda je volno placené nebo neplacené.
    Děkuji Hana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 5. 2013 8:37

      jasná. (neregistrovaný) 81.30.251.---

      Re: Náhrada mzdy
      Přísluší pracovní volno v nezbytně nutném rozsahu bez náhrady mzdy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).