Hlavní navigace

Záloha na služební cestu

  • (neregistrovaný) 82.113.46.---

    27. 5. 2013 22:09

    Je povinností zaměstnavatele dát zaměstnanci zálohu před uskutečněním služební cesty?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 5. 2013 6:59

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Záloha na služební cestu
      § 183 Záloha na cestovní náhrady a její vyúčtování
      (1) Zaměstnavatel je povinen poskytnout zaměstnanci zúčtovatelnou zálohu až do předpokládané výše cestovních náhrad, pokud se se zaměstnancem nedohodne, že záloha nebude poskytnuta.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).