Hlavní navigace

Výpověď

  • (neregistrovaný) 85.132.179.---

    28. 5. 2013 6:53

    Dobrý den,
    existuje nějaká ochranná doba,kdy může zaměstnanec svou podanou výpověď stáhnout (vzít zpět) a zaměstnavatel to musí akceptovat (tedy brát to jako by žádnou výpověď zaměstnanec nepodal)?
    výpověď podaná 16.5.2013
    zaměstnavatel potvrdil převzetí výpovědi
    děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 5. 2013 7:21

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: Výpověď
      Ne. § 50:
      (5) Výpověď může být odvolána pouze se souhlasem druhé smluvní strany; odvolání výpovědi i souhlas s jejím odvoláním musí být písemné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).