Hlavní navigace

Měsíční daňový bonus

  • (neregistrovaný) 194.228.151.---

    30. 5. 2013 8:31

    Dobrý den,

    moc prosím o radu. V únoru tohoto roku vznikl našemu zaměstnanci dańový bonus a teď mám 2 otázky?
    1. Musím podat žádost podle § 35d odst. 5 zákona o daních z příjmů nebo můžu jen o částku daňového bonusu ponížit zálohu na daň v další měsící, jelikož takhle jsme to udělali?
    2. V případě, že musím tuto žádost podat, ve formuláři existuje bod c) částku za daňvý bonus ponechcejte na úhradu splatných daňových
    povinností daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a z funkčních požitků. ATzn., že v mém případě mohu použít, jelikož jsme za měsíc duben už tuto skutečnost učinili.

    Moc děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).