Hlavní navigace

Povinnost registrace k DPH v Bulharsku

  • (neregistrovaný) 89.103.136.---

    2. 6. 2013 16:56

    Prosím o pomoc týkající se registrace k DPH v jiném členském státě EU.
    Společnost - český plátce DPH koupí zboží na území Srbska (třetí země), zde ho sama proclí a odtud dopraví do Polska kupujícímu, jenž je rovněž plátcem DPH.
    Vznikne českému plátci povinnost registrace k DPH na území Bulharska?

    Řekla bych, že kdyby takováto situace nastala u nás, tak ano dle § 11, odst. 1 je místem plnění misto, kde se zboží nachází po ukočení přepravy. Ale když se mi toho přidá přesun z třetí země, tak se v tom již nějak ztrácím...

    Moc děkuji za jakýkoliv názor, pomůže mi při uvažování nad celým problémem.i

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).