Hlavní navigace

Zvláštní režim §90 ZDPH

  • (neregistrovaný) 85.93.104.---

    3. 6. 2013 13:12

    Dobrý den, zvláštní režim se může používat ale nemusí, takže prosím o kontrolu zda ve firmě postupujeme dobře. Jsme s.r.o. opravujeme vozy a současně auta prodáváme jak nová tak ojetiny.
    1.při nákupu od neplátce např. 10.000Kč - neuplatním DPH, při prodeji za 15.000Kč zdaním provizi (5.000,- je vč DPH) na doklad při prodeji neuvádím DPH.
    2.při nákupu od plátce 12.100 Kč - uplatním si DPH na vstupu 2.100 Kč a prodám 15.000,- - odvedu DPH 2603,- (ZD 12.397,-)

    Je to tak?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 6. 2013 7:20

      markaa

      Re: zvláštní režim §90 ZDPH
      1. ano.jen na dokladě musí být,že se prodává ve zvláštním reřimu dle par.90

      2. ano

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).