Re: odměny při PN
Děkuji,
takže pokud bychom řekli, že se jedná o zálohové prémie na letošní rok, tak aby nebyly jednou ročně, tak by to bylo špatně? ¨
Museli bychom tvrdit, že se jedná o doplatky prémií za rok 2012 na základě dosaženého výsledku hospodaření - to by ničemu nevadilo?
Co by následovalo, kdyby to neuznali? Moc děkuji.
Re: odměny při PN
je to taky jedna možnost. Ještě mě napadla varianta, že byste s ní sepsali dohodu o prac.činnosti (zpětně) a vyplacené odměny by byly odměnami za tuto činnost (jiná práce než má v prac.smlouvě, práce doma).
Kdyby to neuznali ? Tak by musela vracet veškerou nemocenskou
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
Firmy musí řešit zmatek v hlášení zaměstnanců. Chyba v systému poslala špatná data
Chytila páječku za pálivý konec, přesto se nevzdala. Dnes tvoří unikáty z cínu i skla
4. 6. 2013 14:29
Dobrý den,
prosím poradí mi někdo ohledně vypácených odměn při pracovní neschopnosti?
Zaměstnankyně byla v dlouhodobé pracovní neschopnosti, po celou dobu nemoci nepracovala, ale byly jí vypláceny odměny. Každý měsíc.
Vyplácejí se všem ostatním zaměstnancům měsíčně, tak je šéf v rámci spokojenosti s touto zaměstnankyní vyplácel po dobu nemoci i jí. Odpracováno 0 hodin, pouze odměny.
Je tato varianta možná?
Moc děkuji