Hlavní navigace

CZ firma pro CZ firmu služby v PL

  • (neregistrovaný) 77.48.138.---

    13. 6. 2013 11:10

    Dobrý den,

    prosím o konzultaci ohledně DPH při poskytnutí služeb v Polsku.

    Máme zakázku v Polsku na služby na jejich zařízení (nejedná se o nemovitost). Část služeb provedeme samy, část nám provede jiná česká firma jako subdodávku.

    Prosím jak s DPH? My, náš subdodavatel plátci DPH CZ, náš odběratel v Polsku plátce PLN DPH - posuzovat dle zákl. pravidla §9/1?

    Tedy mi fakturujeme polákům celkovou službu bez DPH - poskytnutí služby osobě registrované k DPH v Polsku.

    Náš subdodavatel fakturuje nám - včetně české DPH, protože dle §9/1 fakturuje nám jako plátci DPH tj. vč. české DPH?

    MOc díky za posouzení případu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).