Hlavní navigace

Fa SK

  • (neregistrovaný) 85.70.125.---

    13. 6. 2013 20:30

    Jsem neplátce a potřebuji fakturovat službu na Slovensko plátcům i neplátcům. Jak na to? Musím se stát i já plátcem? V eurech či v korunách? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 6. 2013 20:50

      kamčala (neregistrovaný) 85.70.125.---

      Re: fa SK
      Budu fakturovat sportovní kurz a prodej sportovního nářadí.

    • 14. 6. 2013 7:45

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: fa SK
      pokud budete fakturovat víc než jen "vlezné" na sportovní kurz osobám registrovaným k DPH v SR, musíte se zaregistrovat jako osoba identifikovaná k DPH v ČR dle §6i ZDPH
      fakturujete v měně, kterou si se zákazníkem dohodnete

    • 14. 6. 2013 9:01

      kamčala (neregistrovaný) 85.70.125.---

      Re: fa SK
      Takže pro neplátce se registrovat nemusím? Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).