Hlavní navigace

okamžité zrušení PP § 55 ZP - ano ?

  • (neregistrovaný) 77.104.214.---

    14. 6. 2013 9:34

    Dobrý den,
    dnes jednatel nařídil zaměstnanci cestu- odvoz zboží na povrch. úpravu- cca 20 km.
    Tem mu do očí řekl ,, Nikam nejedu!!!"

    Po té jsem šla já a opět ho ,,požádala, aby jel"- ODMÍTL.

    Můžeme s ním ukončit PP dle §55 ZP?
    V prac smlouvě má souhlas s prac. cestou.
    V konkretizaci prac. úkonů tento záznam není.
    Zdr. prohlídku má jjako řidič a také provedené školení řidiče referenta.

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).