Hlavní navigace

FÚ a § 89 DŘ

  • (neregistrovaný) 188.75.144.---

    14. 6. 2013 11:27

    Prosím o radu, či zkušenost. Mám daňovou kontrolu za období r. 2010-12, a DPH II.Q.10-I.Q.13. V I.Q.13 mám nadměrný odpočet a FÚ tyto peníze nevyplatil, v Protokolu není uveden §89 DŘ - pochybnosti o účtování. Má FÚ na toto právo ? Může mi na období daňové kontroly, která může trvat i 1rok pozastavit vyúčtování na daňových účtech vedených u FÚ ?
    Děkuji moc - neumím v tom ještě dobře chodit, podnikám krátce.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).