Hlavní navigace

Řádná dovolená

  • (neregistrovaný) 85.207.94.---

    17. 6. 2013 13:07

    Dobrý den, naší zaměstnankyni končí 30.6.2013 pracovní poměr a zaměstnavatel ji chce nařídit vybrat zbývající dovolenou. Může toto učinit, že ano? Ikdyž by to nebylo s nějakým předstihem, ale ze dne na den.
    Moc prosím o radu.
    Děkuji všem za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 6. 2013 13:10

      RenataH (neregistrovaný) 82.99.163.---

      Re: Řádná dovolená
      §217 ZP
      "Určenou dobu čerpání dovolené je zaměstnavatel povinen písemně oznámit zaměstnanci alespoň 14 dnů předem, pokud se nedohodne se zaměstnancem na kratší době."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).