Hlavní navigace

Neplátce Slovensko

  • (neregistrovaný) 94.112.162.---

    17. 6. 2013 19:17

    Obdrželi jsme fakturu od slovenského neplátce DPH za instalační práce provedené v ČR. Budou tyto práce mimo evidenci DPH nebo se budou uvádět v přiznání DPH?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 6. 2013 8:03

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Neplátce Slovensko
      měli byste udělat reverse chargé dle §108 odst. 1 písm. a) bod 2. ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).