Hlavní navigace

náležitosti k DPH od 1.1.2013

  • (neregistrovaný) 85.70.114.---

    18. 6. 2013 0:22

    Prosím co píšete na faktury vystavené za služby do EU bez daně, teď jsem si teprve přečetla, že stačí Daň odvede zákazník, jak pro PDP.
    Má s tím někdo zkušenosti? Já jsem neustále psala dle § 9/1.....
    A prosím co píšete za služby do třetí země osvobozené s nárokem na odpočet daně dle § 68 odst. 13ZDPH?
    Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).