Hlavní navigace

postoupení závazku

  • (neregistrovaný) 90.179.152.---

    18. 6. 2013 10:25

    Dobrý den,
    mohu postoupit závazek???
    A dle kterého § ???
    Postoupení pohledávky je dle § 524 Občanského zákoníku.

    Děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).