Hlavní navigace

převod os.auta do os.vlastnictví

  • (neregistrovaný) 89.24.212.---

    18. 6. 2013 18:05

    Dobrý den, prosím o radu
    OSVČ chce převést os.automobil do osobního vlastnictví, automobil by na leasing, který skončil 9.8.2011 a byl naveden do drobn.majetku za 100,- Kč, jak si jej převede - musí se stanovit cena obvyklá a odvést DPH? nebo stačí jen vyřadit z majetku.díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 6. 2013 12:55

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: převod os.auta do os.vlastnictví
      vyřadíte z majetku
      pokud jste měli nárok na odpočet DPH, tak odvedete DPH ze základu daně uvedeného v §36 odst. 6 písm. a) ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).