Hlavní navigace

Ukončení PP a nemoc

  • (neregistrovaný) 193.86.243.---

    19. 6. 2013 7:55

    Prosím jak je to v případě, že zaměstnanec má PP na dobu určitou do 31.12.2014, ale zrušilo se oddělení a tím je nadbytečný. Dostal výpověď pro nadbytečnost a PP končí 30.6.2013. 17.6.2013 přinesl neschopenku. Platí se náhrada do konce června a potom nic až od 22. dne případné nemocenské dávky? Neprodlužuje se pracovní poměr? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 6. 2013 8:03

      RenataH (neregistrovaný) 82.99.163.---

      Re: ukončení PP a nemoc
      pokud dostal výpověď podle §52 c) tak se prodlužuje. Pokud podle §52 a) tak se neprodlužuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).