Hlavní navigace

§48 vs. §48a DPH

  • (neregistrovaný) 193.85.112.---

    20. 6. 2013 13:42

    Dobrý den,

    navazuji na dřívější diskusi, mohla bych se prosím zeptat, ve kterých případech se řídím §48 a ve kterých §48a? Když mám posuzovat rodinný dům, kdy se řídím §48, odst. 2, písm. b) a kdy §48a, odst. 6?

    Kdy se jedná o sociální bydlení a kdy ne?

    Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).